FORWARD

  • Loading/discharging of sea and river vessels.
  • All types of general and bulk loaded freights.
  • Processing of rail and motor transport.

Stevedoring Company TTG Forward

Leaders in Cargo Handling in Chernomorsk

ТОВ «ТЕК-ТРАНС ГРУП ФОРВАРД» - компанія, що спеціалізується на перевалці сипучих та загальних вантажів в Україні.
У своєму розпорядженні компанія має та пропонує своїм клієнтам 9 причалів різного призначення.

Компанія впевнено стоїть на ногах, зарекомендувала себе на ринку і вже давно займає лідируючу позицію в Чорноморському порту. На своїй території компанія надає широкий спектр послуг щодо обробки / зберігання вантажів, а також здійснення вантажно-розвантажувальних робіт.Для швидкої, надійної та якісної обробки та причалування морських суден компанія використовує 11 причалів (м. Одеса).Кожне причал має свою спеціалізацію, відповідає законодавчим стандартам щодо дотримання техніки безпеки, охорони праці, необхідної довжини, глибини причалів та інших важливих параметрів, а також може обслуговувати достатньо великий потік вантажу, не порушуючи якість та безпеку товарів.

Співробітники ТОВ «ТЕК-ТРАНС ГРУП ФОРУАРД» укомплектовані достатньою кількістю висококваліфікованих працівників.
Загальна кількість працівників - 45 осіб зі спеціалізованою освітою та великим досвідом. Перед початком роботи всі працівники проходять обов’язкове навчання.Основним пріоритетом компанії є виконання правил охорони праці, турбота про безпеку кожного працівника та безпеку майна та товарів клієнтів.Ми приділяємо максимум зусиль для забезпечення безпечних умов праці, запобігання надзвичайним ситуаціям, своєчасного ремонту машин та обладнання.

Наші співробітники - професіонали. Тому ми гарантуємо швидке, своєчасне та якісне обслуговування. Для професійних порад, просто зателефонувати представникам компанії по телефону +38 096-8888-700.

Still have
questions?

Partners